Wiadomości z Piekar Śląskich

Rumunia i Mołdawia, jakich nie znacie!

  • Dodano: 2018-03-08 13:15

19 marca o godz. 17.00 zapraszamy do Biblioteki Centralnej przy ul. Kalwaryjskiej 62d na spotkanie podróżnicze “Rumunia i Mołdawia, jakich nie znacie“, które poprowadzi Iwona Dziura, autorka książki “Dziura w podróży”.

“Dziura w podróży“ to beztroska opowieść przygodowo-podróżnicza z potężną dawką humoru i pozytywnym przesłaniem. W lekturze lekka i przyjemna. Zainteresuje tych, których odstręczają poważne, opasłe tomiska; zarówno dorosłych, jak i nastolatków.

Po książkę w szczególności powinni sięgnąć:

  • Ci, którym marzą się dalekie podróże, ale nie bardzo wiedzą, od czego zacząć albo brak im odwagi/inspiracji,
  • Ci, którzy są ciekawi idei backpackingu,
  • A przede wszystkim ci, którzy lubią śmiać się dużo i do rozpuku!
  • Książka powstała, bo każdy z nas został obdarzony jakimś talentem. Każdy jest zobowiązany w sobie ten talent odszukać i zrobić wszystko, by wykorzystać go z pożytkiem dla innych. Iwona Dziura, uzbrojona w pióro wagi lekkiej i wrodzony optymizm, pokazuje czytelnikowi jak spoglądać na życie z jasnej strony mocy i brać je takim, jakie jest — a jest wspaniałą przygodą, której musimy stawić czoła!

Iwona Dziura – urodziła się w Piekarach Śląskich, z wykształcenia filolog turecki, z wyboru samozwańczy lekarz uśmiecholog. Powsinoga bez stałego miejsca zamieszkania, zatrudnienia i dochodu. Autorka pełnej humoru książki o przygodach w Rumunii i Mołdawii p.t. „Dziura w podróży” (tytuł Najlepszej Książki na Jesień 2017 przyznany przez czytelników portalu granice.pl oraz nominacja do nagrody El Dorado). Działaczka polonijna, blogerka i zapalona sportsmenka.

Na spotkaniu będzie możliwość zakupu książki autorki.

Spotkanie odbywa się w ramach cyklu “Piekary Literackie“, prezentującego autorów związanych z Piekarami Śląskimi.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również