Wiadomości z Piekar Śląskich

Stowarzyszenie Lecymy Durś zaprasza do udziału w wyjątkowym biegu charytatywnym

  • Dodano: 2020-09-18 06:30, aktualizacja: 2020-09-17 16:07

Stowarzyszenie Lecymy Durś organizuje bieg Pomagamy Durś w formie Virtual Run. To dobra droga do wsparcia osób potrzebujących.

Bieg Pomagamy Durś w formie Virtual Run zorganizowany zostanie 25 września. Warto równocześnie podkreślić, że zapisy trwają tylko do 20 września za pośrednictwem serwisu elektronicznezapisy.pl.

Obecnie na liście startowej znajduje się ponad 60 osób. Warto równocześnie zapraszać swoich znajomych, bo udział w imprezie ma szczytny cel, który pozostaje niezmienny od lat. Uczestnicy, którzy zdecydują się na wirtualny bieg organizowany przez Stowarzyszenie Lecymy Durś, przyczynią się do wspierania piekarskiego koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Warto podkreślić, że Wirtualny Pomagamy Durś 2020 będzie trwał w dniach 25-27 września 2020 roku. Biegacze mogą zatem przez 3 dni wziąć udział w tym wyjątkowym projekcie. Należy zaznaczyć, że bieg może odbywać się w dowolnym miejscu na świecie, a zawodników nie obowiązuje limit czasu. Ważne jednak, by każdy chętny przebiegł  dystans nie krótszy niż 5 kilometrów.

Jakie są warunki uczestnictwa w opisywanym wydarzeniu? 

  • W biegu mogą uczestniczyć zawodnicy, którzy dokonają opłaty startowej w wysokości 35 zł najpóźniej do dnia 20.09.2020 r.
  • W kwocie wpisowego jest już ujęty koszt wysyłki.
  • Zapisy zostaną uruchomione 26.08.2020 r. i potrwają do 20.09.2020 r.
  • Każda osoba startująca w biegu nie może mieć przeciwwskazań lekarskich i uczestniczy w nim na własną odpowiedzialność.

Każdy z zawodników, który ukończy bieg otrzyma na wskazany przez siebie adres na terenie Polski, pamiątkowy medal. Zostanie on wysłany nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od dnia zakończenia całego biegu.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.