Piekary Śląskie - portal miejski PiekarySlaskie.com.pl

Wiadomości z Piekar Śląskich

Uczniowie pomogą choremu Przemkowi

  • Dodano: 2017-02-10 07:45, aktualizacja: 2017-02-09 14:22

Występy wokalne i pokazy tańca współczesnego - to m.in. takie atrakcje przygotowuje Miejskie Gimnazjum nr 2 w Piekarach Śląskich na kolejny, szósty już koncert charytatywny, który odbędzie się 15 lutego w Miejskim Domu Kultury.

Tym razem uczniowie pomogą trzyletniemu Przemkowi, cierpiącemu na porażenie mózgowe. Wydarzenie honorowym patronatem objęła Prezydent Sława Umińska-Duraj.


Szósty już koncert charytatywny „MG 2 spieszy z pomocą” odbędzie się 15 lutego o godzinie 17 w Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich.


Podczas koncertu będą zbierane pieniądze na leczenie trzyletniego Przemka, cierpiącego na porażenie mózgowe. Chłopiec przyszedł na świat w siódmym miesiącu ciąży. Przeszedł kilka poważnych operacji. Rehabilitacja to dla niego szansa na radzenie sobie w życiu. Zbiórkę przeprowadzi Fundacja Ogniwo z Jastrzębia Zdroju.

W programie artystycznym, przygotowanym przez uczniów Miejskiego Gimnazjum nr 2, znajdą się m.in. występy wokalne i pokazy tańca współczesnego, ludowego oraz latynoamerykańskiego, zaś o dobry humor zadba szkolny kabaret.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.