Wiadomości z Piekar Śląskich

Zaczipuj swojego psa!

  • Dodano: 2021-08-25 10:00

Pies posiadający czip jest zarejestrowany w bazie danych i w przypadku, gdy się zgubi, można szybciej odnaleźć jego właściciela bez konieczności wywożenia psa do schroniska. Akcja trwa do końca 2021 roku. Szczegóły akcji dostępne pod numerem telefonu: (32) 39-39-404 oraz w Programie opieki nad zwierzętami bezdomnymi, oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Miasta Piekary Śląskie w 2021 roku.

Każdego mieszkańca Piekar Śląskich zainteresowanego akcją elektronicznego znakowania (czipowania) psów zapraszamy do kontaktu z Urzędem Miasta w Piekarach Śląskich Referat Gospodarki Komunalnej przy ul. Bytomskiej 84 – pokój numer 12. Wniosek można pobrać na stronie www.bip.piekary.pl, jak również w Urzędzie.

Następnie pracownik Referatu Gospodarki Komunalnej wystawi skierowanie na zabieg elektronicznego znakowania (czipowania) psa. Skierowanie należy zrealizować w gabinecie weterynaryjnym przy ul. Bytomskiej 337 w Piekarach Śląskich, po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty (32) 287-10-13.

Każdy elektronicznie oznakowany (zaczipowany) pies zostanie zarejestrowany w bazie danych.

Zaczipuj swojego psa!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również