Wiadomości z Piekar Śląskich

Zawody rowerowe dla dzieci z okazji Tour de Pologne

  • Dodano: 2020-07-24 07:15, aktualizacja: 2020-07-23 10:27

Zawody sportowe z okazji Tour de Pologne zorganizowane zostaną na początku przyszłego miesiąca. Zapisy już trwają. Młodzi miłośnicy sportu mogą zapisywać się na listę.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich  zaprasza dzieci do 12. roku życia do udziału w zawodach rowerowych organizowanych na rolkowisku stadionu MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3 w sobotę, 1 sierpnia.

Kto może wziąć udział?

Co ważne, w tym roku zawody będą miały charakter rywalizacji sprawnościowej. Każdy z uczestników będzie musiał dwukrotnie pokonać tor przeszkód ustawiony na rolkowisku. W zawodach mogą brać udział również dzieci na rowerkach biegowych. Zawody przeznaczone są dla dzieci do. 12 roku życia z podziałem na kategorie wiekowe. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie przez zawodnika roweru i złożenie oświadczenia rodziców o zgodzie na udział w zawodach.

Zgłoszenia zawodników przyjmowane są pod numerem telefonu 32 768 10 10 (MOSiR Piekary Śląskie) do czwartku 30 lipca 2020 r. Weryfikacja zgłoszonych uczestników odbędzie się w dniu zawodów (1 sierpnia) od godz. 9.15 w biurze zawodów.  Rozpoczęcie rywalizacji od godziny 10.00.

Zawody rowerowe dla dzieci z okazji Tour de Pologne

Następna informacja

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.