Wiadomości z Piekar Śląskich

Zawody rowerowe dla dzieci z okazji Tour de Pologne

  • Dodano: 2020-07-24 07:15, aktualizacja: 2020-07-23 10:27

Zawody sportowe z okazji Tour de Pologne zorganizowane zostaną na początku przyszłego miesiąca. Zapisy już trwają. Młodzi miłośnicy sportu mogą zapisywać się na listę.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich  zaprasza dzieci do 12. roku życia do udziału w zawodach rowerowych organizowanych na rolkowisku stadionu MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3 w sobotę, 1 sierpnia.

Kto może wziąć udział?

Co ważne, w tym roku zawody będą miały charakter rywalizacji sprawnościowej. Każdy z uczestników będzie musiał dwukrotnie pokonać tor przeszkód ustawiony na rolkowisku. W zawodach mogą brać udział również dzieci na rowerkach biegowych. Zawody przeznaczone są dla dzieci do. 12 roku życia z podziałem na kategorie wiekowe. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie przez zawodnika roweru i złożenie oświadczenia rodziców o zgodzie na udział w zawodach.

Zgłoszenia zawodników przyjmowane są pod numerem telefonu 32 768 10 10 (MOSiR Piekary Śląskie) do czwartku 30 lipca 2020 r. Weryfikacja zgłoszonych uczestników odbędzie się w dniu zawodów (1 sierpnia) od godz. 9.15 w biurze zawodów.  Rozpoczęcie rywalizacji od godziny 10.00.

Zawody rowerowe dla dzieci z okazji Tour de Pologne

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.