Wiadomości z Piekar Śląskich

Ford - oferta modelowa

  • Dodano: 2021-09-22 09:30, aktualizacja: 2021-12-29 10:09

Ford to producent samochodów, który na rynku jest od samego początku i dalej stanowi jedną z największych sił we współczesnej motoryzacji. Niebieski owal z napisem “Ford” to logotyp znany pod każdą szerokością geograficzną. Samochody Ford obecnie trafiają do szerokiej gamy osób od singli po osoby z dziećmi po ludzi chcących się wyróżnić. Bogata oferta samochodów to jeden z głównych atutów marki, sprawdźmy zatem jakie zalety mają auta Ford.

Szeroka gama modelowa

Tak jak wspomnieliśmy we wstępie jednym z głównych aspektów pozwalających Fordowi sprzedawać miliony samochodów rocznie jest szeroka gama modelowa. Najtańsze auta miejskie jak Ford Fiesta trafiają do osób poszukujących komfortowych i bezpiecznych aut o niskim spalaniu, które poradzą sobie na zatłoczonych drogach. Tego typu auta nie przysparzają kierowcy najmniejszych problemów z parkowaniem i doskonale wywiązują się ze swojej roli.

Osoby posiadające rodzinę zapewne przychylniejszym okiem spojrzy na SUVy typu Ford Puma czy Ford Kuga. Ten pierwszy to samochód bardziej miejski, doskonale sprawdza się w wąskich przestrzeniach, ale i na dłuższych trasach bez problemu spełni swoje zadania. Nowy Ford Kuga to natomiast auto duże, dające osobom w nim podróżującym dużą przestrzeń i wszystko czego potrzeba do komfortowego przemieszczania się na krótkich i długich dystansach. Wersja Plug-In dodatkowo daje możliwość bezemisyjnej jazdy i oszczędzania na paliwie.

Jeżeli chcesz się wyróżnić masz do dyspozycji takie samochody jak Ford Ranger, Ford Explorer czy Ford Mustang. Ten ostatni znany jest praktycznie, każdej osobie gdyż występuje w większości środków masowego przekazu i jest jedną z ikon motoryzacji. Jeszcze 10 lat temu Mustang na ulicach polskich miast był dużą rzadkością, obecnie widuje się więcej tych pojazdów a pomimo tego ciągle zwracają uwagę. Natomiast modele Ranger i Explorer to propozycje dla ludzi ceniących połączenie auta do pracy z komfortem i świetnym wyglądem. Oba samochody znacznie się od siebie różnią, ale w końcowym rozrachunku oba przyciągają wzrok.

Nowoczesne technologie i niezawodność

Jednak nawet największy wybór by niewiele znaczył, gdyby samochody Ford były wątpliwej jakości. To właśnie niska awaryjność i niezawodność sprawiają, że marka Ford wciąż znajduje się na TOPie światowej motoryzacji. W parze z niezawodnością idą nowoczesne technologie, które czynią samochody Ford autami 21 wieku. Nie jest tajemnicą, że zmiany w prawach na całym świecie wymuszają na producentach aut wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań, ale ich skuteczność to już osobna sprawa.

Najnowsze modele Ford posiadają na swoich pokładach bardzo dobrze funkcjonujące systemy kontroli pasa ruchu czy rozpoznawania znaków drogowych. Większość modeli posiada dodatkowo aktywny tempomat, asystenta parkowania czy system zapobiegający kolizjom z pieszymi, rowerzystami czy dużymi zwierzętami. Samochody Ford wyposażone są w masę czujników i kamer monitorujących to co dzieje się wokół pojazdu. 

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań ma realny wpływ na poprawę bezpieczeństwa i komfortu podróżowania.

Samochody Ford w ofercie Auto-Boss

Wśród kolejnych zalet można wymienić nowoczesny design aut czy dobrą gamę silników, które są oszczędne przy jednoczesnym zachowaniu mocy. Ford idzie również mocno w elektryfikację swoich aut. Wkrótce większość floty będą stanowić auta hybrydowe Plug-In oraz w pełni elektryczne modele. Zobaczymy jak ta zmiana zostanie przeprowadzona, na razie można cieszyć się Fordem Mustangiem Mach-E, który posiada jedną z pojemniejszych baterii na rynku i doskonale wygląda. Jeżeli zmiany mają podążać w tym kierunku to warto kibicować marce Ford. 

Samochody Ford dostępne są w ofercie Autoryzowanego Dealera Ford Auto-Boss, który posiada szeroką gamę aut dostępnych od ręki. W Salonach Auto-Boss znajdziesz również auta używane i dostawcze, o których wspominamy może kolejnym razem. Więcej informacji znajdziesz na stronie: 

https://fordchorzow.autoboss.com.pl/
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.