Wiadomości z Piekar Śląskich

Jak dieta pudełkowa mnie uratowała?

  • Dodano: 2022-06-29 10:15

Żyjemy w szybkim tempie, pracując często od rana do wieczora. Co robisz, gdy nie masz czasu na gotowanie? Zamawiasz pizzę, albo kupujesz jakieś gotowe danie z supermarketu.

Znasz to? Ja niestety przetestowałam taki tryb jedzenia na sobie, co bardzo negatywnie odbiło się na zdrowiu i stanie cery.

Z każdym nowym tygodniem powtarzałam sobie, że tym razem będzie inaczej, będę trzymać się swoich postanowień. Brak czasu sprawiał, że szybko wracałam do starych nawyków. Pojawiły się ogromne problemy z cerą przez zbyt mocno przetworzoną, sztuczną żywność. Układ trawienny także dawał mi do zrozumienia, że źle się odżywiam. Codziennie bolał mnie brzuch, bardzo szybko się męczyłam.

W końcu postanowiłam, że dłużej tak być nie może, muszę coś zmienić. Z polecenia znajomej, trafiłam na stronę TimCatering.pl.

Catering z dowozem zaoszczędził mi mnóstwo czasu. Nie muszę liczyć kalorii i czytać etykiet. Korzystając z diety pudełkowej, otrzymujemy gotowe posiłki z odpowiednim bilansem energetycznym. Wszystko jest dopracowane do najmniejszych szczegółów. Pracują tam doświadczeni dietetycy oraz kucharze, co jeszcze bardziej przekonało mnie do tego, żeby im zaufać i spróbować.

Pierwsze zauważalne efekty

Moim największym problemem, który chciałam zlikwidować, było złe samopoczucie po każdym posiłku, który zawierał laktozę. Zależało mi też na pozbyciu się kilku kilogramów. Wybierając jedzenie pudełkowe kierowałam się więc tym, co chcę osiągnąć. Postawiłam na dietę Lactose Free w wersji 1500 kcal (do wyboru jest jeszcze 2000 kcal). Po wejściu na stronę TimCatering.pl, ukażą nam się przeróżne diety z ilością kalorii, jaką potrzebujemy. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że otrzymujemy posiłki na każdy dzień, zapakowane w wygodne pudełeczka, bezpośrednio na nasz adres. Nie muszę martwić się tym, żeby wieczorem po pracy gotować posiłki. Mogę w tym czasie zająć się czymś, co lubię. Poćwiczyć, wyjść na spacer, obejrzeć film, czy po prostu odpocząć po ciężkim dniu. Catering dietetyczny Wysoka dba o wszystko za nas.

Miłym zaskoczeniem było to, że już zaledwie po kilku dniach, widziałam rezultaty zamówionej diety pudełkowej. Jestem osobą niecierpliwą, więc tym bardziej ucieszyłam się, jak problemy z bolącym brzuchem odeszły w zapomnienie po niespełna tygodniu. Każdy kolejny tydzień przynosił coś nowego. Zaczęły znikać zaskórniki z twarzy, z którymi walczyłam od dłuższego czasu. Wszystkie wizyty u dermatologa kończyły się wykupywaniem drogich maści, tabletek. A pomyśleć, że wystarczyło tylko zmienić swoje nawyki dotyczące żywienia.
Dziś, po czterech miesiącach, moja cera jest w takim stanie, że w końcu nie muszę nakładać na twarz żadnych kryjących kosmetyków.

Dzięki temu, że jem teraz zdrowo i utrzymuję odpowiednią podaż kalorii, udało mi się również zrzucić kilka kilogramów.  No i muszę wspomnieć, że dieta pudełkowa z TimCatering.pl jest po prostu wyśmienita! Idealnie trafia w moje gusta smakowe. 

Dlaczego warto spróbować cateringu dietetycznego?

Na własnym przykładzie mogę Ci pokazać, jak wiele w życiu potrafi zmienić jedzenie pudełkowe. Odkąd stosuję dietę, mam wszystko pod kontrolą. Nie muszę spędzać długich godzin w kuchni, ani czytać etykiet w sklepach i zastanawiać się, co kupić. W szybki sposób pozbyłam się wszystkich problemów, z jakimi tak długo musiałam bezskutecznie wcześniej walczyć. Jedyne, czego żałuję, to to, że nie zdecydowałam się na catering dietetyczny wcześniej. Nie popełniaj tego błędu, co ja. Nie zwlekaj, zamów swoją dietę już dziś!
 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.