Wiadomości z Piekar Śląskich

Jak wybrać dobry wózek spacerowy?

  • Dodano: 2018-08-27 08:30, aktualizacja: 2018-08-27 08:40

Rodzice, którzy szukają dobrego wózka spacerowego, dokładnie sprawdzają wszystkie jego parametry. Wiele ze współczesnych wózków jest bardzo dobrze wyposażonych, oprócz tego, że posiadają to co niezbędne, jak pasy bezpieczeństwa, regulowane oparcie czy podnóżek, wyposażone są w więcej udogodnień.

Wózki spacerowe posiadają odpowiedni system zabezpieczeń jak hamulec, wyposażone są w odpowiedni system wentylacji znajdujący się w budce wózka. Niektóre z wózków różnią się rodzajem kół, wagą, co jest niezwykle ważnym czynnikiem przy zakupie wózka.

Wózek Valco Baby Snap 4, to spacerówka, która posiada wiele powyższych udogodnień. Jest to wygodna i przede wszystkim lekka spacerówka, australijskiego producenta. Oparcie spacerówki jest regulowane nawet do płaskiej pozycji, jak przystało na spacerówkę. Budka wózka wyposażona jest w siateczkowe okienko, które można zakryć i zapiąć na rzep. Dzięki otwieranemu okienku dociera powietrze oraz światło, budka jest ona przedłużana oraz odpowiednio wentylowana, dzięki siatce wentylacyjnej. Znajduje się ona z tyłu wózka na przedłużanej części wózka, dzięki temu dziecko może spokojnie i komfortowo wypoczywać podczas spacerów. Wózek posiada szerokie oraz wygodne siedzisko, które wyposażone jest w pasy bezpieczeństwa, łączone z klamrą dla większego bezpieczeństwa.

Wózek Snap 4 wyposażony jest w barierkę, która oprócz pasów bezpieczeństwa zapewnia dziecku dodatkowe bezpieczeństwo, można ją wypiąć z obu stron lub z jednej, dzięki czemu łatwiej wyciągnąć dziecko z wózka i łatwiej je posadzić. Łatwy w obsłudze hamulec nożny zatrzyma wózek w każdym miejscu. Wózek Valco Snap 4 można bez problemu złożyć w każdej chwili, dzięki temu tapicerka wózka chroniona jest przed zabrudzeniem. Złożony wózek zajmuje mało miejsca, posiada blokadę, która zabezpiecza wózek przed samoistnym otwarciem. Odpowiedni pasek oraz uchwyt pomaga w przenoszeniu wózka z miejsca na miejsce, wózek może sam stać po złożeniu. Wózek Valco Baby Snap 4 może być używany w połączeniu z fotelikiem samochodowym.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.