Wiadomości z Piekar Śląskich

Szybka gotówka bez wychodzenia z domu - złóż wniosek online!

  • Dodano: 2020-09-24 11:00

Nie wiesz, skąd pożyczyć środki na pokrycie bieżących wydatków i zobowiązań? Jeśli potrzebujesz ekspresowej gotówki, dobrym rozwiązaniem mogą się okazać szybkie pożyczki online. Cały proces wnioskowania i wypłaty gotówki odbywa się przez internet. Sprawdź szczegóły!

Jeśli chcesz się dowiedzieć, czym jest szybka pożyczka przez internet i jak o nią wnioskować – ten artykuł jest dla Ciebie! Wszelkie informacje znajdziesz poniżej.

Zastanów się, ile pieniędzy potrzebujesz!

To pierwszy krok, jaki powinieneś wykonać, myśląc o pożyczeniu środków przez internet. Być może będą Cię kusić oferty finansowania na wyższą kwotę, niż rzeczywiście potrzebujesz. Pamiętaj jednak, by wnioskować o tyle środków, ile jest Ci naprawdę potrzeba na wydatek, który chcesz sfinansować pożyczką. Nie pożyczaj na zaś, gdyż każdą złotówkę będziesz musiał oddać, i to z nadwyżką. Firmy pożyczkowe doliczają koszty dodatkowe – prowizję, odsetki i inne opłaty okołopożyczkowe. Jako nowy klient, możesz liczyć na pierwszą darmową pożyczkę, ale będziesz ją musiał oddać w krótkim terminie.

W jakim okresie jesteś w stanie zwrócić pożyczoną gotówkę?
 

Jeśli potrzebujesz mniejszej kwoty, którą oddasz w krótkim czasie, rozejrzyj się za chwilówką. To pożyczka na kwotę od 100 do 15 000 zł ze spłatą do 30 dni. Firmy pozabankowe oferują pierwszą darmową pożyczkę, ale będzie ona bezpłatna tylko wtedy, gdy oddasz ją w wyznaczonym terminie. Każdy dzień zwłoki skutkuje naliczeniem odsetek karnych, które mogą być naprawdę wysokie. Ranking chwilówek online pozwoli Ci wybrać ofertę dopasowaną do Twoich preferencji.

Zależy Ci na dłuższym okresie spłaty? Zdecyduj się na pożyczkę ratalną. W tym przypadku zadłużenie możesz rozłożyć nawet na na 60 miesięcy, dzięki czemu możesz dopasować wysokość miesięcznej raty do swoich możliwości finansowych. W rankingu pożyczek ratalnych znajdziesz propozycje pożyczek od kilku firm pożyczkowych. Czy któraś z nich będzie dla Ciebie odpowiednia?

Złóż wniosek o pożyczkę online!

O wybrany produkt możesz wnioskować bez wychodzenia z domu. Wypełnienie wniosku pożyczkowego to tylko kilka minut. Przygotuj swój dowód osobisty, gdyż wymagane jest podanie serii i numeru tego dokumentu. Poza tym niezbędne będzie wpisanie swoich danych osobowych, mieszkaniowych i podanie wysokości osiąganych przychodów. Potwierdzenie tożsamości następuje poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego.

Czy już wiesz, jak wnioskować o pożyczkę przez internet?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.