Wiadomości z Piekar Śląskich

Uwaga, Podbijamy Miasto!

  • Dodano: 2012-02-12 12:00, aktualizacja: 2012-02-16 14:53

Drodzy mieszkańcy Piekar Śląskich!

„Podbijamy Miasto!” – pod takim hasłem ruszyła kampania informacyjno-reklamowa portalu miejskiego PiekarySlaskie.com.pl . Znakiem rozpoznawczym kampanii są tzw. awatarki, animowane postacie, które symbolizują osoby odwiedzające portal miejski. To wirtualne odbicie każdego z Was, bo to Wy, mieszkańcy Piekar Śląskich, macie szansę podbić swoje miasto!

Bohaterowie kampanii - zwykli mieszkańcy Piekar Śląskich

Helena Helena Emerytowana nauczycielka historii w jednej z miejscowych szkół. Bierze udział we wszystkich konkursach na portalu, licząc, że jedną z nagród będzie kiedyś kolacja z Krzysztofem Hanke.
Roman Roman Koledzy z budowy mówią o nim "Wesoły Romek". Roman najweselszy jest jednak po pracy, gdy z piwkiem w ręku może przeglądać ogłoszenia na portalu. Korzysta z serwisu, by zamieścić swój anons o usługach remontowo-budowlanych, jest w końcu "złotą rączką".
Tomaszek Tomaszek Uczeń szkoły podstawowej. Gdy mama nie pozwala mu wyjść na dwór pograć w nogę, przegląda na pocieszenie informacje sportowe na PiekarySlaskie.com.pl.
Kasia Kasia Pilna uczennica lokalnego gimnazjum. Dzięki codziennej lekturze aktualności na portalu, dostała 5+ na lekcji WOS-u.
Anna Anna Świeżo upieczona pani magister. Na portalu przegląda ogłoszenia, pilnie szuka pracy. Dopisała się do powiadamiacza, jest na bieżąco z nowymi ofertami.
Adam Adam Pracuje jako programista w jednej z agencji reklamowych. Uwielbia filmy przygodowe. Dzięki zakładce Kultura jest na bieżąco z repertuarem kin.
Andrzej Andrzej Prowadzi swój biznes. Na portalu sprawdza informacje dla przedsiębiorców i ogłoszenia o zwierzętach. Marzy mu się słodki york, bo na razie na Nowy Jork pozwolić sobie nie może. Biznes sam się nie poprowadzi!
Paweł Paweł Marzy mu się kariera dr. House'a lub chociażby popularność Jakuba Burskiego. Lubi czytać kryminały i teksty z działu Kronika Policyjna na portalu.
Gustek Gustek Po powrocie z gruby, siada do komputera i sprawdza co słychać w kulturze. Tylko nie zdradźcie kolegom z kopalni, że jego miłością jest opera! Śledzi konkursy na portalu, interesuje go zarówno kolacja w restauracji, jak i bilety na koncert.
Rafał Rafał Pomimo glanów i charakterystycznej fryzury jedyne rewolucje, o jakich śni, to te kuchenne. Przegląda lokale gastronomiczne w katalogu firm, by zdecydować którą pizzerię wybrać dziś.
Ksiądz Krzysztof Ksiądz Krzysztof Parafianie cenią jego kazania, są zawsze aktualne, bo ksiądz czyta aktualności miejskie na portalu. Bieżące informacje z życia parafii zamieszcza w prezentacji kościoła w katalogu firm i instytucji.


Nasz portal jest dostosowany do wielu odbiorców. Każdy z Was może współtworzyć z nami stronę, dodając komentarz, opinie, polecenie, ogłoszenie czy promując swój biznes w katalogu firm. Tylko razem możemy podbić Piekar Śląskich. Pokażcie, że to miasto nie jest Wam obojętne, że chcecie mieć wpływ na to, co dzieje się wokół Was! Wyrażanie siebie i swojego zdania, zdolność do wpływania na otoczenie są na wyciągnięcie ręki – skorzystajcie z tej szansy!

Podbijcie Piekary Śląskie: zdobywajcie informacje, zdjęcia, dzielcie się opiniami w komentarzach zamieszczanych na stronie lub profilu na Facebooku. Niech będzie ona bardziej Wasza.

Bądźcie Bliżej Miasta, a i nasze miasto stanie się bliższe Waszym marzeniom i potrzebom – w prawdziwym świecie i tym wirtualnym.

Dalej, pchnijmy to Miasto do przodu!

- Redakcja

 

Komentarze (3)    dodaj »

  • Danuta

    Do utworzenia Żywej flagi przybyło sporo ludzi ale mogło być więcej, tym bardziej , że pogoda dopisała.

  • Taka prawda.

    Piekary to miasto bezrobotnych .

  • justyna

    jestem i zawsze bede za piekarami choc ciezko tu o prace

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.