Wiadomości z Piekar Śląskich

Biblioteka prowadzi nabór na inicjatywy lokalne

  • Dodano: 2022-05-12 07:00, aktualizacja: 2022-05-11 19:56

Miejska Biblioteka Publiczna im. Teodora Heneczka w Piekarach Śląskich zaprasza organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, grupy formalne i nieformalne działające lokalnie oraz osoby indywidualne zamieszkujące na terenie miasta Piekary Śląskie do udziału w naborze na inicjatywy lokalne w ramach projektu "Biblioteka poza biblioteką”.

Nabór na inicjatywy lokalne

Wnioski należy składać na specjalnym formularzu w nieprzekraczalnym terminie do 20 maja 2022 roku.

W naborze można zgłaszać społeczne inicjatywy nastawione na promocję literatury, książek, czytelnictwa i kultury skierowane do szerokiego grona odbiorców i angażujące lokalną społeczność.

Biblioteka sfinansuje realizację minimum dwóch najciekawszych inicjatyw dzięki środkom pozyskanym z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu BLISKO Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność. Minimalna kwota, o którą można się ubiegać to 3 tysiące złotych brutto. Maksymalna kwota to 12.000 złotych brutto.

Zaprasza się również do kontaktu telefonicznego w przypadku pytań (32 767-59-75). Informacji udzielają: Marcin Jurkowski oraz Joanna Ryplewicz.

Więcej szczegółów na stronie Miejskiej Biblioteki publicznej im. Teodora Heneczka.

Biblioteka prowadzi nabór na inicjatywy lokalne / fot. UM Piekary Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również