Wiadomości z Piekar Śląskich

EcoHarmonogram – odbiór odpadów. Władze miasta przypominają o aplikacji!

  • Dodano: 2023-02-09 07:15, aktualizacja: 2023-02-08 21:03

Ponownie zachęca się mieszkańców Piekar Śląskich do korzystania z aplikacji EcoHarmonogram.

W aplikacji dostępne są terminy odbioru śmieci, zarówno z domów jednorodzinnych, jak i z zabudowy wielorodzinnej. Aplikacja pozwala na pobranie harmonogramu wywozu odpadów komunalnych przy podaniu swojego adresu zamieszkania. Dzięki automatycznym powiadomieniom dzień wcześniej, nie trzeba już pamiętać terminu odbioru.

Czym jest aplikacja EcoHarmonogram?

EcoHarmonogram to aplikacja składająca się z szeregu funkcjonalności: wspomaga mieszkańców, wyszukując harmonogram wywozu odpadów po indywidualnym adresie, przypomina o nadchodzących terminach wywozów. Obsługuje zarówno budownictwo indywidualne, jak i wielorodzinne.

Aplikacja zawiera także informacje o prawidłowej segregacji odpadów w danej gminie oraz indywidualnie skonfigurowaną wyszukiwarkę odpadów. Wszystkie informacje w niej zawarte są w przystępnej formie, a zarządzanie nimi odbywa się poprzez intuicyjnie skonstruowany portal.

Z myślą o osobach niekorzystających ze smartfonów, oprócz samej aplikacji, udostępniana jest wtyczka na stronę internetową, która umożliwia korzystanie z wszystkich funkcji aplikacji poprzez stronę internetową.

Więcej informacji na stronie EcoHarmonogram

Jednocześnie dodatkowo publikujemy także harmonogram odbioru odpadów dla zabudowy jednorodzinnej. W budownictwie wielorodzinnym odbiór odpadów odbywa się raz w tygodniu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również