Wiadomości z Piekar Śląskich

III Piekarska Ustawka Sportowa. Sprawdź termin!

  • Dodano: 2023-03-27 07:00, aktualizacja: 2023-03-27 07:58

Wojciech Krawczyk – prezes WOPR Piekary Śląskie wraz Piekarskimi Kołami zapraszają na III Piekarską Ustawkę Sportową, która odbędzie się we wtorek 28 marca o godz. 18.00.

Plan ustawki

Wspólnie – rowerem, na rolkach, hulajnogach, biegowo, z kijami lub bez przemierzymy piekarskie ścieżki rowerowe. Zaczynamy w Parku w Kamieniu przy fontannie, a meta znajduje się przy budynku MOSiR ul. Olimpijska 3. Długość trasy to 6 km. Od godziny 16.30 w parku w Kamieniu będą czekać funkcjonariusze Straży Miejskiej, którzy oznakują Wasz rower zabezpieczając go przed kradzieżą.

Oznakowanie roweru jest szybkie i bezproblemowe, zatem zapraszamy wszystkich posiadaczy rowerów do wykonania tej procedury, dzięki której zabezpieczymy się przed ewentualną kradzieżą. Straż Miejska będzie na Was czekać od godziny 16.30, aż do startu Ustawki o godzinie 18.00. Aby przyśpieszyć przebieg znakowania warto wydrukować i wypełnić dokument znajdujący się w załączeniu.

W przypadku posiadania dokumentu zakupu trzeba go przedstawić razem z wypełnionym zgłoszeniem, w przypadku gdy się go nie posiada właściciel roweru musi do zgłoszenia dołączyć wypełnione oświadczenie. Oznakować rower może osoba dorosła, konieczne jest posiadanie dokumentu tożsamości w trakcie znakowania.

Tym razem specjalne niespodzianki przygotowane zostaną dla wszystkich obecnych Pań, ale i dla dzieci nie zabraknie drobnych upominków.

Podczas tej ustawki obecne  będą przedstawicielki Piekarskiego Stowarzyszenia Amazonek “Feniks”. Wolontariuszki na koniec wydarzenia opowiedzą o swojej działalności, o tym jak ważna jest profilaktyka nowotworowa, samobadanie, a także zaprezentują dla zainteresowanych sposób samobadania piersi. Nie zabraknie również pogadanki piekarskich policjantów, którzy tym razem przygotowali coś specjalnego.

Poruszać się będziecie po ścieżce rowerowej lub chodniku zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Zaleca się ODBLASKI i przypomina o obowiązkowym wyposażeniu pojazdu w szczególności w oświetlenie. Czas na pokonanie trasy to 60 minut.

WAŻNE: Organizatorzy nie będą czekać na spóźnialskich (osoby, które dotrą po 60 minutach), ale dla tych co zmieszczą się w założonym czasie na mecie czeka niespodzianka.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również