Wiadomości z Piekar Śląskich

Kiermasz Świąteczny Warsztatów Terapii Zajęciowej. Okazja do nabycia rękodzieła

  • Dodano: 2022-12-05 07:15, aktualizacja: 2022-12-04 22:02

Sława Umińska-Duraj – Prezydent Piekar Śląskich wraz z Tomaszem Wesołowskim – Przewodniczącym Rady Miasta i Natalią Ciupińską-Szoska – Wiceprzewodniczącą Rady Miasta zagościli na tegorocznym Kiermaszu Świątecznym zorganizowany przez piekarskie Warsztaty Terapii Zajęciowej w siedzibie stowarzyszenia w Dąbrówce Wielkiej.

Prezentowane kartki, dekoracje i elementy świąteczne zostały wykonane przez podopiecznych warsztatów. Rękodzieło jest niepowtarzalne, a wybór spory.

Kiermasz kartek, stroików, ozdób świątecznych i bożonarodzeniowych wykonanych przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej to już nasza piekarska tradycja. Tegoroczna edycja tego wydarzenia odbyła się w sobotę od 9.00 – 12.00 w siedzibie WTZ przy ulicy Przyjaźni 48 w Dąbrówce Wielkiej.

Kolejny kiermasz WTZ

Jeśli ktoś nie zdążył przybyć i zakupić świątecznych dekoracji będzie miał jeszcze okazję to zrobić w czwartek 8 grudnia w godzinach 9.30 – 13.00 w budynku Urzędu Miasta Piekary Śląskie przy ulicy Bytomskiej 84. Wtedy ponownie rozstawione zostaną stoiska WTZ, a każda chętna osoba będzie mogła nabyć wyjątkowe rękodzieło.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również