Wiadomości z Piekar Śląskich

Kolejni zatrzymani z narkotykami

  • Dodano: 2022-04-08 07:00, aktualizacja: 2022-04-08 06:33

Piekarscy dzielnicowi oraz policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali kolejne osoby podejrzane o posiadanie środków odurzających.

Kolejne narkotykowe zatrzymania

W ubiegły wtorek piekarscy dzielnicowi na ul. Bytomskiej zatrzymali 40-letniego mieszkańca Piekar poszukiwanego na podstawie Nakazu Doprowadzenia do Aresztu Śledczego. Poszukiwania wszczęto z uwagi na uchylanie się od wykonania obowiązku alimentacyjnego. Podczas wykonywanych czynności stróże prawa wyczuli specyficzny zapach marihuany, a na kuchennym blacie zauważyli akcesoria służące do zażywania środków odurzających. Dokonali przeszukania mieszkania ujawniając woreczek foliowy z zawartością zielonego suszu. Wykonane badanie wskazało, że jest to marihuana. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut i trafił do aresztu celem odbycia kary.

Tego samego dnia około południa policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego udali się do jednego z mieszkań na ul. Ludygi, w związku z interwencją dotyczącą nieporozumień rodzinnych. Na miejscu jedna ze stron interwencji chcąc ukryć swoją obecność schowała się na balkonie. Mundurowi wylegitymowali mężczyznę, którym okazał się być 42-letni piekarzanin. Mężczyzna podczas rozmowy z policjantami był pobudzony oraz nerwowo się zachowywał. Stróże prawa przypuszczając, że może posiadać środki odurzające dokonali przeszukania, ujawniając foliowy woreczek z zawartością białego proszku. Badanie testerem substancji, z której można było przygotować ponad 50 porcji dilerskich wykazało, że jest to amfetamina. 42-latek usłyszał już zarzut. Za posiadanie środków odurzających grozi im teraz do 3 lat więzienia. O ich dalszym losie zadecyduje prokuratura i sąd.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Brzezinianin

    Piekary śląskie to stolica ćpunów na śląsku

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również