Wiadomości z Piekar Śląskich

Małżonkowie świętowali Diamentowe i Złote Gody

  • Dodano: 2021-10-13 06:30, aktualizacja: 2021-10-12 21:14

12 października w Urzędzie Stanu Cywilnego małżonkowie świętowali Diamentowe i Złote Gody.  

Spotkanie rozpoczęło się od części oficjalnej, podczas której gratulacje i serdeczne życzenia jubilatom złożyła Sława Umińska-Duraj – Prezydent Piekar Śląskich oraz Anita Rabsztyn – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

Diamentowe Gody świętowali Państwo: Anna i Wiktor Mrozek, Helena i Józef Matysek, Marta i Sylwester Kutyniok, Gertruda i Marian Miemiec oraz Zofia i Kazimierz Miś. Jubileusz Złotych Godów obchodzili z kolei Państwo: Aniela i Gerard Stalmach, Grażyna i Kazimierz Grabis, Stefania i Zygmunt Zegrodnik, Dominika i Michał Podwyszyńscy, Krystyna i Piotr Lebek, Joanna i Jan Wieczorek, Irena i Jan Urban, Cecylia i Krzysztof Cichowscy oraz Irena i Stefan Śmiałek.

– Czas który spędziliście u boku małżonków, z pewnością minął Wam w mgnieniu oka. Rocznica 60. i 50. godów to wyjątkowa chwila, swoim przykładem pokazujecie jak należy budować małżeństwo na solidnych i trwałych fundamentach. Drodzy Jubilaci życzę Wam przede wszystkim zdrowia, abyście jeszcze wiele lat spędzili razem. Cieszcie się dziećmi, wnukami i prawnukami, służąc im swoim doświadczeniem i mądrością życiową. Uroczystości jubileuszów należą do moich najprzyjemniejszych obowiązków, to dla mnie duma i zaszczyt gościć Was w Urzędzie Stanu Cywilnego – powiedziała Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj.

Wszystkie pary otrzymały pamiątkowe listy gratulacyjne i kwiaty. Jubilaci Złotych Godów zostali odznaczeni, w imieniu Prezydenta RP, Medalami Róży, a aktu dekoracji dokonała Prezydent Miasta.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również