Wiadomości z Piekar Śląskich

Operatorka monitoringu miejskiego rozpoznała złodzieja sklepowego! [WIDEO]

  • Dodano: 2022-08-29 07:00, aktualizacja: 2022-08-28 11:52

Dzięki informacji przekazanej od operatorki monitoringu miejskiego piekarscy kryminalni zatrzymali 29-latka podejrzanego o kradzieże kosmetyków. Mężczyznę, którego poszukiwała także inna jednostka Policji, rozpoznał Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Piekarach Śląskich.

Złodziej artykułów kosmetycznych złapany

We wtorek po godzinie 11:00 operatorka miejskiego monitoringu zauważyła na ul. Oświęcimskiej mężczyznę, którego rysopis odpowiada sprawcy kradzieży artykułów kosmetycznych w jednej z drogerii na terenie miasta. Obserwując mężczyznę, który wsiadł do autobusu miejskiego, natychmiast poinformowała o swoich przypuszczeniach dyżurnego jednostki, który na miejsce skierował patrol.

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 29-latka na ulicy Przyjaźni, ujawniając przy nim kolejne artykuły kosmetyczne, które chwilę wcześniej zostały skradzione z drogerii. Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Piekarach Śląskich nadkom. Mateusz Gilge po zapoznaniu się z materiałami sprawy, będąc już w domu, rozpoznał 29-latka na zdjęciu opublikowanym na stronie internetowej zabrzańskiej Policji. Jak się okazało, mężczyzna z kradzieży artykułów kosmetycznych zrobił sobie stałe źródło dochodu. Wartość skradzionych artykułów to ponad 5 tysięcy złotych. 29-latek usłyszał już zarzuty, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wideo

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również