Wiadomości z Piekar Śląskich

"Pewnego razu w Piekarach 2" w piekarskiej bibliotece. Nabór do antalogii

  • Dodano: 2023-03-07 08:15, aktualizacja: 2023-03-07 09:19

Kochacie pisać? Kochacie swoje miasto? Kochacie książki? Jeśli trzy raz odpowiedzieliście twierdząco, to ogłoszenie jest skierowane do Was. W odpowiedzi na liczne pytania Miejska Biblioteka Publiczna im. Teodora Heneczka w Piekarach Śląskich oraz Wydawnictwo Książkowe “HM” z radością ogłaszają nabór do drugiej części antologii „Pewnego razu w Piekarach...”.

Zgłoś swoją pracę

Pierwsza część zbioru opowiadań z naszym ukochanym miastem w roli głównej spotkała się z ciepłym przyjęciem czytelników. Niejedna osoba uroniła łzę wzruszenia, dlatego rozpoczęliśmy nabór tekstów do drugiego tomu. Nie pisz do szuflady, napisz do nas. Może to być historia miłosna, humorystyczna, opowieść z życia wzięta, wycinek historii, a może horror. Opublikuj z nami swoją historię, wspomnienie czy wymyśloną przygodę, której akcja dzieje się w Piekarach Śląskich.

Już dziś chwyć za pióro, klawiaturę, maszynę do pisania lub długopis i wyślij swój tekst na adres: redakcja@wydawnictwohm.pl. Może właśnie Twoje opowiadanie znajdzie się w naszym zbiorze! Publikacja możliwa jest zarówno pod imieniem i nazwiskiem jak i pseudonimem lub całkowicie anonimowo!

Na Wasze prace czeka się do 30 kwietnia 2023 roku. W Piekarach Śląskich dużo się działo, dzieje i dziać będzie, dlatego postarajmy się uwiecznić jak najwięcej!

"Pewnego razu w Piekarach 2" w piekarskiej bibliotece. Nabór do antalogii / fot. UM Piekary Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również