Wiadomości z Piekar Śląskich

Piekary Śląskie: Koncert Eleni w ramach akcji "Polska. Moc Kobiety"

  • Dodano: 2023-03-27 07:15, aktualizacja: 2023-03-26 22:59

Dwugodzinnym koncertem Eleni w Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich zakończyła się dzisiejsza akcja pn. “Polska. Moc Kobiety” – razem zadbajmy o piękno i zdrowie, które honorowym patronatem objęła Sława Umińska-Duraj – Prezydent miasta oraz Barbara Dziuk – Poseł na Sejm RP. 

W koncercie, oprócz gościa honorowego, Posłanki Barbary Dziuk, uczestniczyli również: Dorota Tobiszowska – Senator RP, Krzysztof Turzański – I Zastępca Prezydenta Miasta Piekary Śląskie, Małgorzata Smoleń – Prezes Piekarskiego Centrum Medycznego, Piotr Trząski –  Komendant Wojewódzki Śląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP, Monika Rudy – Kierownik Biura Zdrowia i Spraw Społecznych UM Piekary Śląskie.

Co obejmowała akcja?

Pierwsza część akcji "Polska. Moc Kobiety" obejmowała konsultacje zdrowotne, badania i porady medyków w Miasteczku Zdrowia. W drugiej części imprezy, w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury, odbył się koncert Eleni z zespołem. Bilety na to wydarzenie zostały wyprzedane. Widownia chętnie bawiła się i śpiewała przy utworach piosenkarki takich, jak: “Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca”, czy “Miłość jak wino”. W imieniu Sławy Umińskiej-Duraj – Prezydent miasta, słowa uznania i podziękowania skierował do artystki i jej zespołu Krzysztof Turzański – I Zastępca Prezydenta Piekar Śląskich. Serdeczne podziękowania i kwiaty z rąk prezydenta Krzysztofa Turzańskiego otrzymała Barbara Dziuk – inicjatorka całej akcji.  

W podziękowaniu, Barbara Dziuk uhonorowała statuetką “Ambasador Zdrowia”, za wieloletnią współpracę oraz podejmowanie i wspólną realizację inicjatyw w zakresie profilaktyki zdrowotnej i działań prozdrowotnych w ramach kampanii “Razem Zadbajmy o Piękno i Zdrowie”: Prezydent Piekar Śląskich, Sławę Umińską-Duraj, Prezes Piekarskiego Centrum Medycznego, Małgorzatę Smoleń, Komendanta Wojewódzkiego Śląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP, Piotra Trząskiego oraz Dyrektora Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach, prof. dr hab. n. med., Krzysztofa Składowskiego, onkologa.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również