Wiadomości z Piekar Śląskich

Święto Niepodległości w Piekarach Śląskich - PROGRAM

  • Dodano: 2018-11-08 08:30, aktualizacja: 2018-11-08 08:48

W tym roku, 11 listopada przypada 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, o którą walczyły pokolenia Polaków. Z tej okazji serdecznie zapraszamy do udziału w przygotowanych tego dnia uroczystościach w Piekarach Śląskich.

11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości. W Piekarach Śląskich dzień ten będziemy obchodzić bardzo uroczyście. Zachęcamy do zapoznania się z programem tegorocznych obchodów.

PROGRAM – 11.11.2018:

  • 15:30 – uroczystości pod Pomnikiem “Ku czci poległych o wolność i demokrację w latach II Wojny Światowej” w Parku Trzech Bohaterów w Brzozowicach,
  • 16:00 – uroczysta Msza Święta w Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej koncelebrowana w intencji Ojczyzny i mieszkańców Piekar Śląskich z udziałem pocztów sztandarowych, 34. Śląskiego Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej w Bytomiu oraz orkiestry wojskowej,
  • 17:15 – uroczystości oficjalne pod Pomnikiem “Ku czci poległych w walkach o społeczne i narodowe wyzwolenia” wraz z asystą wojskową w Parku Wolności w Szarleju.

Ponadto, 9 listopada (piątek) zapraszamy mieszkańców na bezpłatne widowisko teatralno-muzyczne pt. “Bal Niepodległej” w Ośrodku Kultury “Andaluzja” (ul. Oświęcimska 45).

Wejściówki na przedstawienie można odebrać 7 i 8 listopada, w godz. 8:00-20:00 w Impresariacie Ośrodka Kultury “Andaluzja”.

Święto Niepodległości w Piekarach Śląskich - PROGRAM

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.