Wiadomości z Piekar Śląskich

Bezpłatne szkolenie "ABC podejmowania działalności gospodarczej" w Piekarach Śląskich

  • Dodano: 2019-03-01 07:30, aktualizacja: 2019-03-01 07:49

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach informują o bezpłatnym szkoleniu “ABC podejmowania działalności gospodarczej”, które odbędzie się 18 marca. Status osoby bezrobotnej lub poszukującej pracy nie jest wymagany do udziału w nim.

Co będzie tematem szkolenia?

"ABC podejmowania działalności gospodarczej" to bezpłatne szkolenie, podczas którego poznać będzie można procedury administracyjne związane z rejestrowaniem działalności gospodarczej, dowiedzieć się o możliwościach finansowania działalności, jej opodatkowaniu, a także o kosztach ubezpieczeń społecznych. Szkolenie to odbędzie się 18 marca, w godzinach 9.00-13.00, w sali szkoleniowej PUP w Piekarach Śląskich (ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 14). Jego organizatorami są Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach oraz Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich.

Do kiedy trwają zapisy?

Zapisy na wydarzenie trwać będą do 15 marca. Można ich dokonywać osobiście w Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP Piekary Śląskie - stanowisko nr 9, mailowo – pod adresem sarmatys@puppiekary.pl, a także telefonicznie – 530-242-960.

Więcej informacji na temat planowanego szkolenia znaleźć można TUTAJ.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.