Wiadomości z Piekar Śląskich

Bezpłatne szkolenie "ABC podejmowania działalności gospodarczej" w Piekarach Śląskich

  • Dodano: 2019-03-01 07:30, aktualizacja: 2019-03-01 07:49

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach informują o bezpłatnym szkoleniu “ABC podejmowania działalności gospodarczej”, które odbędzie się 18 marca. Status osoby bezrobotnej lub poszukującej pracy nie jest wymagany do udziału w nim.

Co będzie tematem szkolenia?

"ABC podejmowania działalności gospodarczej" to bezpłatne szkolenie, podczas którego poznać będzie można procedury administracyjne związane z rejestrowaniem działalności gospodarczej, dowiedzieć się o możliwościach finansowania działalności, jej opodatkowaniu, a także o kosztach ubezpieczeń społecznych. Szkolenie to odbędzie się 18 marca, w godzinach 9.00-13.00, w sali szkoleniowej PUP w Piekarach Śląskich (ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 14). Jego organizatorami są Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach oraz Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich.

Do kiedy trwają zapisy?

Zapisy na wydarzenie trwać będą do 15 marca. Można ich dokonywać osobiście w Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP Piekary Śląskie - stanowisko nr 9, mailowo – pod adresem sarmatys@puppiekary.pl, a także telefonicznie – 530-242-960.

Więcej informacji na temat planowanego szkolenia znaleźć można TUTAJ.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również