Wiadomości z Piekar Śląskich

Kolejne osoby zatrzymane za posiadanie środków odurzających

  • Dodano: 2020-12-28 06:30, aktualizacja: 2020-12-27 20:01

Policjanci z piekarskiej komendy zajmujący się ściganiem sprawców przestępstw zatrzymali kolejne osoby powiązane z narkobiznesem.

Stróże prawa z piekarskiego Wydziału Kryminalnego ustalili, że 19-letni mieszkaniec Piekar Śląskich może posiadać środki odurzające. Jak się okazało, podejrzenia policjantów okazały się słuszne. Podczas przeszukania lokalu, kryminalni znaleźli leżący na stole worek z zielonym suszem oraz biały proszek znajdujący się w woreczku foliowym. Badanie testerem potwierdziło, że podejrzanymi substancjami była marihuana oraz amfetamina. Podobnie sytuacja wyglądała z 47-latką.

Mundurowi podejrzewając, iż może ona posiadać w miejscu zamieszkania środki odurzające, przeszukali lokal. Stróże prawa w lodówce ujawnili worek z amfetaminą, natomiast w jednej z szafek kuchennych znaleźli ukrytą tam marihuanę.

W wyniku działań piekarskich kryminalnych łącznie zabezpieczono blisko 70 działek dilerskich marihuany oraz ponad 150 działek dilerskich amfetaminy. Obydwie osoby zostały zatrzymane i usłyszały już zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi im teraz do 3 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również