Wiadomości z Piekar Śląskich

Koncert niepodległościowy Mieczysława Szcześniaka

  • Dodano: 2021-10-27 07:00, aktualizacja: 2021-10-26 20:39

W ramach obchodów Święta Niepodległości – 12 listopada o godzinie 18.00 zapraszamy na Koncert niepodległościowy w wykonaniu Mieczysława Szcześniaka przy akompaniamencie Orkiestry Wojskowej z Bytomia, który odbędzie się w Miejskim Domu Kultury.

Mieczysław Szcześniak to artysta ceniony przez krytyków, uwielbiany przez swoją publiczność, szanowany przez branżę muzyczną . Ma wpływ na wielu śpiewaków, kształtował gusty i estetykę, lansował śpiewanie po polsku muzyki gospel i soul, współpracował ze świetnymi instrumentalistami, aranżerami i producentami w kraju i za granicami. Konsekwentnie i wrażliwie opowiada światu historie, których jeszcze nikt nie słyszał – własne historie. Aksamitnym głosem śpiewa bossanowę, z siłą i ekspresją soul, gospel i jazz, z przekonaniem, empatycznie dotyka serca i głowy śpiewając własne popowe pieśni.

Wszechstronny, świadomy wokalista, autor tekstów i muzyki, współproducent własnych nagrań. Laureat wielu konkursów polskich i międzynarodowych. Trzykrotnie nagrodzony Fryderykiem, za największą nagrodę uważa to, że spotkał własną publiczność. Dwie ostatnie płyty – ” Songs From Yesterday” wydana z Krzysztofem Herdzinem (2015 Sony) i ,,Nierówni”(2016 APR) – jego kompozycje do wierszy ks. Jana Twardowskiego, nagrana m.in. z muzykami brazylijskimi, są złote.

Wejściówki na koncert można odebrać od 26 października w kasie MDK.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również