Wiadomości z Piekar Śląskich

Konkurs plastyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości w DDK

  • Dodano: 2022-11-04 06:15, aktualizacja: 2022-11-03 20:11

Dzielnicowy Dom Kultury w Piekarach Śląskich zaprasza dzieci w wieku od 6 do 10 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na plakat pt. "11 Listopada. Narodowe Święto Niepodległości".

Weź udział w patriotycznym konkursie

Warunkiem uczestnictwa jest wykonanie pracy w dowolnej technice plastycznej, o tematyce patriotycznej, nawiązującej do Święta Niepodległości i dostarczenie jej do 8 listopada br. na adres DDK w Brzezinach Śląskich, ul. Roździeńskiego 99.

Celem organizowanego przez Dzielnicowy Dom Kultury konkursu jest rozbudzenie postaw patriotycznych poprzez rozwijanie wyobraźni plastycznej, wyrażanie przeżyć estetycznych w celowych działaniach, rozwijanie umiejętności plastycznych oraz inspirowanie do działań artystycznych.

Prace będą oceniane według kryteriów: oryginalność pomysłu, kreatywność i wyobraźnia w zakresie przedstawionego tematu, atrakcyjność, precyzja i estetyka wykonania oraz spełnienie wymogów konkursowych.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku 6 – 10 lat. DDK w Piekarach Śląskich – Brzeziny Śląskie przyjmuje zgłoszenia i prace do dnia 8 listopada włącznie.

Konkurs plastyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości w DDK / fot. UM Piekary Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również