Wiadomości z Piekar Śląskich

Tour de Pologne już w niedzielę - jakie atrakcje czekają mieszkańców?

  • Dodano: 2019-07-31 09:45

W niedzielę, 4 sierpnia, ulicami naszego miasta przejedzie peleton jednego z najważniejszych wyścigów kolarskich w Europie - Tour de Pologne. Z tej okazji na mieszkańców Piekar Śląskich czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Premia lotna przed Ośrodkiem Kultury  “Andaluzja” 

Premia lotna na terenie Piekar Śląskich, tak jak w latach ubiegłych, zlokalizowana będzie w Brzozowicach-Kamieniu przed Ośrodkiem Kultury “Andaluzja”. Przyjazd kolarzy zaplanowany został w godzinach popołudniowych (około godziny 16:20), jednak już od 11:00 na kibiców czekać moc atrakcji. Wśród nich znajdą się m.in.: stoisko militarne 13. Śląskiej Brygady Obrony Terytorialnej w Katowicach, mini wesołe miasteczko dla dzieci, możliwość przejażdżki na kucykach czy stoiska z zabawkami i lodami tajskimi.

Festyn w Parku Wolności

Piekarzanie, którzy przybędą w niedzielę do Parku Wolności z całą pewnością nie będą się nudzić. Wszystko za sprawą licznych gier, konkursów dla dzieci i niespodzianek, m.in. dmuchańców czy przejażdżki rowerem elektrycznym. O muzyczną oprawę wydarzenia zadba zespół Lajkers, z kolei zabawę poprowadzi radny Rady Miasta Piekary Śląskie Marcin Felderhoff. Zapraszamy już od godziny 11:00.

Szczegóły związane z przejazdem Tour de Pologne przez Piekary Śląskie: TUTAJ.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.