Wiadomości z Piekar Śląskich

Zastanawiasz się jak tanio wysłać przesyłkę kurierską?

  • Dodano: 2018-02-23 07:00, aktualizacja: 2018-02-22 12:06

Furgonetka.pl to broker usług kurierskich. Serwis do zamawiania kuriera online, który współpracuje z 9 największymi firmami kurierskimi i obsłużył do tej pory ponad 300 tysięcy klientów. Dzięki serwisowi Furgonetka.pl możesz nadać paczkę dosłownie bez wychodzenia z domu.

Wystarczy tylko zamówić wybranego kuriera i konkretną usługę. Zrobisz to bardzo łatwo za pomocą przyjaznego i intuicyjnego panelu. Po prostu określasz dane nadawcy i odbiorcy, wybierasz typ paczki i jej parametry, a później wybierasz kuriera i opłacasz zamówienie. Cały proces trwa dosłownie 5 minut, a możesz dzięki temu zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Jednym z głównych partnerów współpracujących z serwisem Furgonetka.pl jest firma kurierska GLS.

GLS kurier to nowoczesne usługi kurierskie skrojone na miarę potrzeb wymagających klientów. GLS to jeden z liderów usług transportowych w Europie i jednocześnie jedna z największych firm kurierskich w Polsce. GLS dostarcza przesyłki zarówno na terenie kraju, jak i za granicę, dbając przy tym o najwyższy standard obsługi.

Użytkownicy serwisu Furgonetka.pl zamawiają w GLS najczęściej usługę „EuroBissnesParcel” polegającą na dostarczeniu przesyłki w czasie od 48 do 96 godzin na terenie całej Europy. Paczki dla tej usługi mogą mieć maksymalną wagę 40 kg, a w cenę wliczona jest druga próba doręczenia przesyłki.

Chcesz poznać więcej informacji na temat usług kuriera GLS dostępnych w serwisie Furgonetka.pl? Odwiedź stronę i zapoznaj się ze szczegółami oferty. Możesz tam też porównać oferty różnych firm kurierskich.

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.