Wiadomości z Piekar Śląskich

Zastanawiasz się jak tanio wysłać przesyłkę kurierską?

  • Dodano: 2018-02-23 07:00, aktualizacja: 2018-02-22 12:06

Furgonetka.pl to broker usług kurierskich. Serwis do zamawiania kuriera online, który współpracuje z 9 największymi firmami kurierskimi i obsłużył do tej pory ponad 300 tysięcy klientów. Dzięki serwisowi Furgonetka.pl możesz nadać paczkę dosłownie bez wychodzenia z domu.

Wystarczy tylko zamówić wybranego kuriera i konkretną usługę. Zrobisz to bardzo łatwo za pomocą przyjaznego i intuicyjnego panelu. Po prostu określasz dane nadawcy i odbiorcy, wybierasz typ paczki i jej parametry, a później wybierasz kuriera i opłacasz zamówienie. Cały proces trwa dosłownie 5 minut, a możesz dzięki temu zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Jednym z głównych partnerów współpracujących z serwisem Furgonetka.pl jest firma kurierska GLS.

GLS kurier to nowoczesne usługi kurierskie skrojone na miarę potrzeb wymagających klientów. GLS to jeden z liderów usług transportowych w Europie i jednocześnie jedna z największych firm kurierskich w Polsce. GLS dostarcza przesyłki zarówno na terenie kraju, jak i za granicę, dbając przy tym o najwyższy standard obsługi.

Użytkownicy serwisu Furgonetka.pl zamawiają w GLS najczęściej usługę „EuroBissnesParcel” polegającą na dostarczeniu przesyłki w czasie od 48 do 96 godzin na terenie całej Europy. Paczki dla tej usługi mogą mieć maksymalną wagę 40 kg, a w cenę wliczona jest druga próba doręczenia przesyłki.

Chcesz poznać więcej informacji na temat usług kuriera GLS dostępnych w serwisie Furgonetka.pl? Odwiedź stronę i zapoznaj się ze szczegółami oferty. Możesz tam też porównać oferty różnych firm kurierskich.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.