Wiadomości z Piekar Śląskich

Policjanci ustalają przyczynę pożaru

  • Dodano: 2018-06-11 08:45, aktualizacja: 2018-06-11 09:01

Śledczy z piekarskiej jednostki wyjaśniają okoliczności pożaru, który miał miejsce wczoraj w godzinach popołudniowych. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci oraz kilkanaście jednostek straży pożarnej. Aktualnie śledczy z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa przeprowadzają oględziny, które mogą pomóc w ustaleniu szczegółowych przyczyn i okoliczności pożaru.

Wczoraj popołudniu dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich otrzymał informację o pożarze, do którego doszło w dzielnicy Brzeziny w Piekarach Śląskich. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci oraz strażacy. Przez kilka godzin stróże prawa zabezpieczali miejsce pożaru, natomiast strażacy intensywnie pracowali, aby ugasić palące się surowce.

Dzięki dobrej współpracy służb mundurowych, mieszkańcom Piekar nie zagrażało niebezpieczeństwo. Aktualnie na miejscu zdarzenia pracują śledczy oraz technik policyjny z miejscowej jednostki przy udziale biegłego z zakresu pożarnictwa. Mundurowi przeprowadzają oględziny miejsca zdarzenia, które mogą pomóc w ustaleniu szczegółowych przyczyn i okoliczności pożaru.


Źródło: KMP Piekary Śląskie

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.