Wiadomości z Piekar Śląskich

Trzeci etap piekarskiego GRAND PRIX już 16 czerwca

  • Dodano: 2019-06-13 11:15

Młodzieżowa Rada Miasta Piekary Śląskie wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich zapraszają do udziału w kolejnym biegu z cyklu GRAND PRIX “Biegaj razem z nami”. Odbędzie się on już w najbliższą niedzielę 16 czerwca.

Wszystkich miłośników biegania, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania, zapraszamy na trzeci z cyklu biegów organizowanych w ramach piekarskiego GRAND PRIX “Biegaj razem z nami”. Rywalizacja odbędzie się w najbliższą niedzielę na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Olimpijskiej 3. Zapisy uczestników przyjmowane będą w dniu zawodów od godz. 9:00. Początek zmagań o godz. 10:00.

Punkty w poszczególnych kategoriach wiekowych przyznawane są w każdym biegu, w zależności od zajętego miejsca. Szczególną kategorią rywalizacji jest klasyfikacja drużynowa piekarskich szkół, dla których punkty podczas trwania całego GRAND PRIX mogą zdobywać uczniowie, nauczyciele, a także rodzice. Do klasyfikacji generalnej zaliczane są wszystkie uzyskane wyniki, a suma zdobytych punktów decyduje o końcowej lokacie.

Zapraszamy wszystkich zarówno do wzięcia udziału w biegu, jak i do dopingowania zawodników.

Więcej szczegółów znaleźć można na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich - www.mosir.piekary.pl

Trzeci etap piekarskiego GRAND PRIX już 16 czerwca

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.