Wiadomości z Piekar Śląskich

Trzeci etap piekarskiego GRAND PRIX już 16 czerwca

  • Dodano: 2019-06-13 11:15

Młodzieżowa Rada Miasta Piekary Śląskie wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich zapraszają do udziału w kolejnym biegu z cyklu GRAND PRIX “Biegaj razem z nami”. Odbędzie się on już w najbliższą niedzielę 16 czerwca.

Wszystkich miłośników biegania, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania, zapraszamy na trzeci z cyklu biegów organizowanych w ramach piekarskiego GRAND PRIX “Biegaj razem z nami”. Rywalizacja odbędzie się w najbliższą niedzielę na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Olimpijskiej 3. Zapisy uczestników przyjmowane będą w dniu zawodów od godz. 9:00. Początek zmagań o godz. 10:00.

Punkty w poszczególnych kategoriach wiekowych przyznawane są w każdym biegu, w zależności od zajętego miejsca. Szczególną kategorią rywalizacji jest klasyfikacja drużynowa piekarskich szkół, dla których punkty podczas trwania całego GRAND PRIX mogą zdobywać uczniowie, nauczyciele, a także rodzice. Do klasyfikacji generalnej zaliczane są wszystkie uzyskane wyniki, a suma zdobytych punktów decyduje o końcowej lokacie.

Zapraszamy wszystkich zarówno do wzięcia udziału w biegu, jak i do dopingowania zawodników.

Więcej szczegółów znaleźć można na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich - www.mosir.piekary.pl

Trzeci etap piekarskiego GRAND PRIX już 16 czerwca

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również