Wiadomości z Piekar Śląskich

Warsztaty tworzenia nadruków na koszulkach - zapisy trwają!

  • Dodano: 2019-08-01 10:30

W ramach projektu „Piekary Literackie: historia i tradycja miasta słowem pisana” serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach robienia nadruków na koszulkach tradycyjną metodą szablonową. Zajęcia te odbędą się 22 sierpnia.

Bezpłatne warsztaty tworzenia koszulkowych nadruków odbędą się 22 sierpnia (czwartek) w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Kalwaryjskiej 62D. Skierowane są one do osób powyżej 12. roku życia, które chciałyby poznać metody zdobienia ubrań w ciekawy i oryginalny sposób. Aby zgłosić chęć uczestnictwa w zajęciach, należy wypełnić formularz, który znaleźć można TUTAJ. Wybrać można tylko jedną godzinę warsztatów (16:00 lub 18:00). O zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń, o czym uczestnicy zostaną poinformowani mailowo.

Zajęcia poprowadzi Krzysztof „Zygzak” Chojnacki, który podzieli się z przybyłymi ciekawostkami o tym, jak w latach 80. - czasach ograniczonego dostępu do materiałów – przygotowywało się nadruki na koszulkach.

Na warsztaty trzeba koniecznie przynieść ze sobą jasną koszulkę (najlepiej białą lub szarą lub w innym jasnym odcieniu). Pozostałe materiały zostaną zapewnione.

Zachęcamy do udziału!

Warsztaty tworzenia nadruków na koszulkach - zapisy trwają!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również